Meral Akşener: Bizi güçlü kılın ki sizin adınıza savaşalım

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, seçim çalışmaları için Aksaray’a gitti.

Anadolu Ajansı’nın haberine göre, İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer ile Kapalı Çarşı’da esnafı ziyaret eden Meral Akşener, daha sonra Cumartesi Kapalı Pazar Yeri’nde düzenlenen iftara katıldı.

İftarda konuşma yapan Akşener, “iftar sofrası gibi bereketli bir seçim geçireceklerini” söyledi.

Çarşıda gezdiği sırada emeklilerle karşılaştığını anlatan Akşener, “İYİ Parti olarak TBMM kürsüsünde emeklilerimizin dertlerini anlattık. İktidara dedik ki ‘Duy emeklilerin sesini ve gereğini yap’. Bayramda emeklilerimize bir ikramiye verilecek. Emeklilerimize verilen ikramiyenin 7 bin lira olmasını öneriyoruz. Ayrıca seyyanen emeklilerimize 11 bin lira zam yapılmasını öneriyoruz. En düşük emekli maaşının asgari ücretin altında olmamasını öneriyoruz” diye konuştu.

‘100 BİN ÖĞRETMENİN ATANMASINI SAĞLAYACAĞIZ’

İYİ Parti olarak dürüst şekilde çalışacağına inandıkları ve israf etmeyecek kişileri aday gösterdiklerini belirten Akşener, şöyle devam etti:

“Bu seçimlerde İYİ Parti’ye güç verin. Bana güç verin, tutun elimden. O güçle görün, İYİ Parti 2028’e kadar iktidarın size nasıl hizmet etmesini sağlayacak. Bugün öğretmen kardeşlerimle karşılaştım. Buradan atanamayan öğretmen kardeşlerime ilan ediyorum. Hemen 100 bin öğretmenin atanmasını sağlayacağız. Tarımdan bahsetmiyorum bile. Girdiler aldı başını gitti. Bu dertlere çözüm üretmek için biz varız. Bize güç verin. Bizi güçlü kılın ki sizin adınıza savaşalım, sizin adınıza mücadele edelim. Sizin adınıza proje üretelim.”

İftar sonrasında partililerle bir süre sohbet eden Akşener, katılımcılarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x