Çinli üreticinin yeni telefonunun adeta çerçevesi yok

Meizu 21 Note, yakında piyasaya sürülecek olan ve şimdiden dikkatleri üzerine çeken yeni bir akıllı telefon modelidir. Bu cihaz, 3C sertifikasyonu sürecinde ortaya çıkan bilgilerle gündeme gelmiş olup, 66W hızlı şarj desteği ve 5500 mAh kapasiteli bir batarya ile donatıldığı belirlenmiştir. Ayrıca, telefonun Snapdragon 8 Gen 2 işlemci ile geleceği, standart Meizu 21 ve Meizu 21 Pro modellerinin ise Snapdragon 8 Gen 3 çipi ile sunulacağı ifade edilmektedir.

DCS adlı bir teknoloji blog yazarının Weibo üzerinden paylaştığı bilgilere göre Meizu 21 Note, düz bir ekranla tasarlanmış. Telefonun arka kapağı cam malzemeden yapılmış olup, metal bir orta çerçeve ile çevrelenmiştir.

Çinli üreticinin yeni telefonunun adeta çerçevesi yok

Ayrıca cihazın ekran çerçeveleri, diğer amiral gemisi Meizu telefonları gibi oldukça ince tasarımlıdır. Meizu, bir kez daha beyaz ekran çerçevesi ile tasarım yapmaya devam ettiği ve Meizu 21 Note modelinin siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı ekran çerçeve seçeneği sunacağı belirtilmiştir. Cihazın hissedilir derecede premium bir yapıda olduğu ve diğer orta segment cihazlara kıyasla daha kaliteli malzemeler kullanıldığı vurgulanmaktadır.

Bazı üreticiler beyaz çerçeveli telefon üretiminden vazgeçmiş olsa da, bu tasarım anlayışının estetik olduğu ve düz ekranlarla birlikte süper ince çerçevelere odaklanıldığı görülmektedir. Meizu 21 modelinde de siyah çerçeveler yeşil, beyaz çerçeveler ise beyaz modelde sunulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x